Franczyza - bank

Franchising - informacje, opinie, wiadomości

Franczyza - bank

Postautor: Vertia » czwartek 19 lip 2018, 23:32

Słuchajcie, zastanawiam się mocno nad otwarciem placówki bankowej. Czy to się opłaca? Nie chcę przejmować już istniejącej, ale stworzyć wszystko od podstaw. Dobry pomysł? Jakie warunki będę musiała spełnić?
Vertia

Re: Franczyza - bank

Postautor: opiekunnestbank » czwartek 09 sie 2018, 14:34

Vertia pisze:Słuchajcie, zastanawiam się mocno nad otwarciem placówki bankowej. Czy to się opłaca? Nie chcę przejmować już istniejącej, ale stworzyć wszystko od podstaw. Dobry pomysł? Jakie warunki będę musiała spełnić?

Szanowna Pani, jeżeli jest Pani zainteresowana otwarciem placówki bankowej, to zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Banku: nestbank.pl/franczyza Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
opiekunnestbank

Postautor: Vertia » piątek 31 sie 2018, 12:48

A jeśli nie mam pełnego wykształcenie bankowego (mam licencjat w tym kierunku, ale bez doświadczenia) to czy mam w ogóle szansę się starać? Czy raczej sobie odpuścić?
Vertia

Postautor: opiekunnestbank » czwartek 20 wrz 2018, 18:26

Vertia pisze:A jeśli nie mam pełnego wykształcenie bankowego (mam licencjat w tym kierunku, ale bez doświadczenia) to czy mam w ogóle szansę się starać? Czy raczej sobie odpuścić?

Szanowna Pani, Nest Bank nie dyskryminuje przedsiębiorców, którzy nie posiadają doświadczenia finansowego. System partnerski Nest Banku adresowany jest do osób, które nie boją się trudnych wyzwań, ciężkiej pracy a równocześnie są ukierunkowane na uzyskanie satysfakcjonujących przychodów. Nie dyskryminujemy osób bez doświadczenia czy osób nie mających doświadczenia w finansach. Wymagamy jednak, aby Partner nie posiadający doświadczenia, zatrudniał przynajmniej jednego pracownika, który takie doświadczenie ma. Więcej informacji: nestbank.pl/franczyza/kogo-szukamy.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
opiekunnestbank

Postautor: Krachus » sobota 22 wrz 2018, 13:44

Tylko w placówkach partnerskich na franczyzie wiele się nie załatwi. U mnie w mieście w takiej nawet nie ma bankomatu. Fakt, że w Nest Banku można wypłacać za darmo ze wszystkich bankomatów, więc nie jest to problem. Wszystko dzisiaj się załatwia przez internet. Zakłada lokaty konta itp.

Postautor: AdamGP » sobota 22 wrz 2018, 13:47

To chyba jest dość duży koszt, bank powinien być gdzieś w centrum, przystosowanie lokalu, najem / dzierżawa. To raczej spore koszty, a z bankami to tak jest, że nagle jedne przejmuje drugi i wszystko się wywraca do góry nogami.
AdamGP

Re: Może to być dobry biznes

Postautor: Giepes » sobota 22 wrz 2018, 13:52

Banki może się zmieniają w sensie marki właściciela, ale taki oddział wtedy po prostu podlega zmianie na nowy bank. Chociaż nie wiem jak to wygląda w praktyce. Przy czym nie pchałbym się w otwieranie oddziały, czy tam placówki partnerskiej banku nie znając się na finansach i bankowości.

To jak w każdym biznesie, żeby coś otworzyć trzeba się najpierw na tym poznać i to dobrze. Ludzie otwierają firmy nie mając wystarczającej wiedzy i doświadczenia, a potem jest lament.
Giepes

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Franchising, franczyza