Grafiki do reklam

Jak założyć firmę.

Grafiki do reklam

Postautor: bass999 » sobota 15 wrz 2018, 17:03

Szanowni, potrzebuje dobrej duszy, która (nie za darmo oczywiście) pomogłaby w stworzeniu szablonów do grafik sprzedażowych i bannerów na sklep internetowy. Ktoś? Coś?
bass999

Re: Grafiki do reklam

Postautor: Cybl » niedziela 16 wrz 2018, 14:56

a nie lepiej komus zlecic?
Cybl

Postautor: bass999 » niedziela 16 wrz 2018, 18:15

To chciałbym zrobić, najlepiej z polecenia, nie mam w otoczeniu niestety nikogo ze środowiska.. stąd pomysł zapytania na forum. Może ktoś pomoże ;)
bass999

Postautor: mateuszfy » poniedziałek 17 wrz 2018, 12:51

Przecież jest tyle generatorów takich rzeczy w sieci że to głowa mała, po co masz placić jakiemuś freelancerowi, gwieździe internetu, który nie podpisze z Toba umowy, bo przeciez sie nie rozlicza z podatku tylko wszystko wrzuca sobie w kieszeń (9 na 10 przypadków podczas moich poszukiwań takiego człeka tak wyglądało), a co za tym idzie, nie masz żadnej gwarancji, że to co stworzy będzie miało ręce i nogi. A te wszystkie generatory to są intuicyjne bestie, serio, nie musisz być grafikiem, żeby pobrać zdjecie ze stocka i je odpowiednio odpasować pod warstwy na danej grafice
mateuszfy

Postautor: renata123 » wtorek 18 wrz 2018, 10:50

mateuszfy pisze:Przecież jest tyle generatorów takich rzeczy w sieci że to głowa mała, po co masz placić jakiemuś freelancerowi, gwieździe internetu, który nie podpisze z Toba umowy, bo przeciez sie nie rozlicza z podatku tylko wszystko wrzuca sobie w kieszeń (9 na 10 przypadków podczas moich poszukiwań takiego człeka tak wyglądało), a co za tym idzie, nie masz żadnej gwarancji, że to co stworzy będzie miało ręce i nogi. A te wszystkie generatory to są intuicyjne bestie, serio, nie musisz być grafikiem, żeby pobrać zdjecie ze stocka i je odpowiednio odpasować pod warstwy na danej grafice

A tutaj akurat się zgodę z przedmówcą, że warto jednak zainwestować w sprawdzoną firmę niż w takiego chłopaczka z neta. Albo własnie w program. A z czego Ty korzystasz?
renata123

Postautor: mateuszfy » wtorek 18 wrz 2018, 17:53

Ja ostatnio się pałętam pomiędzy programami, ale takie grafiki sprzedażowe czy bannery to chyba najlepszy bedzie do polecenia Grafido - grafido.pl ma wersję bezpłatną
mateuszfy

Postautor: bass999 » środa 19 wrz 2018, 10:49

mateuszfy pisze:Ja ostatnio się pałętam pomiędzy programami, ale takie grafiki sprzedażowe czy bannery to chyba najlepszy bedzie do polecenia Grafido - grafido.pl ma wersję bezpłatną

Przetestuję, może rzeczywiście uda mi się samodzielnie coś tworzyć, i tak pracuję z domu, mam czas na to żeby robić takie rzeczy. Mam nadzieję, że program nie jest zbyt skomplikowany, ja jednak nie urodziłem się do współpracy z komputerem ;) Aczkolwiek wierzę, że znajdzie się jakaś dobra dusza, która się jeszcze zgłosi do pomocy! :)
bass999

Postautor: Waikiki_pl » wtorek 30 paź 2018, 16:35

Akurat tak się składa, że szablonami grafik, nadrukami i nie tylko, zajmujemy się na co dzień i możemy pomóc, doradzić tej kwestii :)
Waikiki_pl

Wróć do Własna firma