Program do faktur online

Jak założyć firmę.

Program do faktur online

Postautor: Frideman » piątek 28 wrz 2018, 21:26

Słyszałem, że to wygodne ale dla mnie musi być też bezpieczne. Jest ktoś kto używa takich programów i może polecić?
Frideman

Re: Program do faktur online

Postautor: chroopka » sobota 29 wrz 2018, 08:03

Ja korzystam z chmury faktur. Bezpieczne, moja księgowa mi poleciła. W ogóle jak przesyłasz faktury do klientów online, to nie musisz ich załączać w mailach, tylko dostają oni link do pobrania. Faktury możesz też tam przechowywać w chmurze, również bezpieczne. A dostęp do nich masz z dowolnego urządzenia. Dla mnie to bardzo wygodne.
chroopka

Postautor: mario_tka » niedziela 30 wrz 2018, 11:05

Chmura faktur jest na plus o tyle, że nie tylko wystawisz fakturę ale zapiszesz ją również w chmurze. Możesz też wgrać wszystkie faktury zakupowe i bez problemu je również przesyłać on line. Masz wglą w spwoje faktury i możesz robić zestawienia. Nie ma już też konieczności drukowania wszystkiego, bo masz w jednym miejscu ze stałym dostępem.
mario_tka

Postautor: Welmer » poniedziałek 01 paź 2018, 00:38

No i pewnie koszty utrzymania są zdecydowanie niższe dzięki chmurze.
Welmer

Postautor: Olga1981 » piątek 19 paź 2018, 12:47

Bardzo ciekawie)
Olga1981

Postautor: fela32323 » środa 24 paź 2018, 10:32

https://chmurafaktur.pl/ jest całkowicie darmowa i nie ma żadnego limitu faktur, wystarczy założyć konto i już można działać, łatwo to wszystko idzie, obsługa jest bardzo intuicyjna, generowanie faktur czy przesyłani to bułka z masłem
fela32323

Postautor: chroopka » poniedziałek 29 paź 2018, 20:28

Dokładnie o tym pisałam wcześniej, ja też jestem zadowolona. Wygodne intuicyjne narzędzie, darmowe i całkowicie bezpieczne. Nawet moja księgowa chwali.
chroopka

Postautor: mario_tka » środa 31 paź 2018, 20:38

Moja księgowa też jest zadowolona z chmury. Trochę się martwiłam jak przyjmie opcję wysyłania jej faktur i linków, ale nie tylko nie było z tym problemu, a nawet na tyle jej sie podobało że poleciła kilku innym osobom, bo i dla niej to udogodnienie.
mario_tka

Postautor: FinExpert » niedziela 16 gru 2018, 10:59

A ja mogę polecić program w serwisie:

FakturyOnline.biz.pl

Prosty, przejrzysty, pozwala na wystawienie różnych dokumentów jak faktury, korekty, proformy (także bez VAT), różne noty księgowe, odsetkowe, wezwania do zapłaty, oferty czy zamówienia. Już bez rejestracji wystawiasz tyle, ile potrzebujesz, ale po darmowej rejestracji masz wiele udogodnień i ułatwień w wystawianiu kolejnych dokumentów.
Polecam.
FinExpert

Postautor: Salomona » poniedziałek 14 sty 2019, 08:23

A księgowość jak ogarniacie sami, ja bym sie nie podją zdecydowanie wolę powierzyć te sprawy specjalsitom dlatego od lat współpracuję z biurem Rachmistrzowie.pl
Salomona

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma