Jakie auto warto kupić - Rzeszów

Jak założyć firmę.

Jakie auto warto kupić - Rzeszów

Postautor: KacperIl » wtorek 20 lis 2018, 12:09

Hej,
Potrzebuję Waszej porady, ponieważ chciałbym w przyszłym roku kupić dobre auto stąd moje pytanie na kogo warto postawić jeżeli chodzi o wygodę, niską awaryjność i do tego przestronne wnętrze ponieważ mamy również dzieciaki i też większy bagażnik by się nam przydał. Pozdrawiam i z góry dziękuję za Wasze porady ;)
KacperIl

Re: Jakie auto warto kupić - Rzeszów

Postautor: DamianEr » czwartek 22 lis 2018, 12:29

Wiesz co mi ostatnio coraz bardziej podobają się modele od Hyundai i tutaj jak najbardziej mogę Ci polecić abyś je sprawdził. Takim miejscem jest na pewno salon Auto Res który moim zdaniem jest numerem jeden jeżeli chodzi o Rzeszów ze względu na ilość opcji jakie przygotowali w zakresie modeli nowych i używanych, a do tego obsługi sprzedażowej i całego serwisu.
DamianEr

Postautor: MarekOl » sobota 24 lis 2018, 23:18

Ja bym postawił na Jeep bądź Fiata, ale to też wszystko zależy od naszych indywidualnych wymagań oraz potrzeb, jednak jeżeli chodzi o wybór salonu w Rzeszowie to tutaj również jestem w pełni za tym abyś zajrzał do Auto Res, bo jest to salon z naprawdę szerokim wyborem aut nowych i używanych z opcją otrzymania najlepszych warunków i do tego z dużym wsparciem profesjonalnej obsługi której zależy na kliencie i naszej opinii.
MarekOl

Postautor: KubaT » wtorek 27 lis 2018, 10:09

Zgadzam się, że przede wszystkim warto postawić na dobrych fachowców którzy rzeczywiście będą w stanie rzetelnie Ci doradzić, ale również nie sprzedają kotów w worku z oszukanym przeglądem bo tak też jest w komisach. Dlatego albo kupować ze sprawdzonych salonów jak wspomniany Auto Res bądź prywatnych osób ale wtedy też trzeba samodzielnie dokładnie go sprawdzić.
KubaT

Postautor: SebastianM » piątek 30 lis 2018, 16:06

Może i ja jak będę miał wolne to do nich podjadę zobaczyć co tam ciekawego można znaleźć w ich ofercie i trochę porozmawiam ze sprzedawcami, bo interesuje mnie przede wszystkim coś z aut używanych w stylu Hyundai i20 bądź fiat 500 bo szukam auta dla mojej żony.
SebastianM

Postautor: KacperIl » niedziela 23 gru 2018, 22:38

W takim razie ogromne dzięki za wszystkie porady :) Zaraz zabieram się za sprawdzenie oferty i modeli o jakich piszecie. Mam nadzieję, że w końcu uda mi się wybrać odpowiednie auto które posłuży mi dłuższy czas. Jak już będę na etapie zakupu na pewno dam Wam jeszcze znać, pozdrawiam!!
KacperIl

Postautor: MarekOl » poniedziałek 14 sty 2019, 11:09

KacperIl pisze:W takim razie ogromne dzięki za wszystkie porady :) Zaraz zabieram się za sprawdzenie oferty i modeli o jakich piszecie. Mam nadzieję, że w końcu uda mi się wybrać odpowiednie auto które posłuży mi dłuższy czas. Jak już będę na etapie zakupu na pewno dam Wam jeszcze znać, pozdrawiam!!

Nie ma za co i oczywiście czekamy jeżeli tylko będziesz potrzebował pomocy jeszcze w jakimś zakresie to pisz na pewno postaramy się skutecznie doradzić i znaleźć odpowiednie rozwiązania.
MarekOl

Postautor: KubaT » piątek 01 lut 2019, 10:49

Dołączam się do odpowiedzi poprzednika i też z ogromną ciekawością czekam na twoje opinie odnośnie zakupu oraz wyboru oferty.
KubaT

Postautor: Logmaster.pl » czwartek 21 lut 2019, 12:04

Temat rzeka, więc jeżeli możesz to sprecyzuj jaki budżet na zakup samego auta posiadasz i dopiero wtedy będziemy mogli pomóc i doradzić coś więcej na ten temat. Jeżeli ma być to większe, przestronne auto i do tego dobrze wyposażone, komfortowe to polecam Volvo V70.
Logmaster.pl

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma