Zapraszamy partnerów biznesowych

Kto zainwestuje w mój pomysł. Mam ciekawy pomysł na dochodowy interes i szukam inwestora. Dobry biznes poszukuje kapitału. Szukam inwestorów do mojej firmy.

Zapraszamy partnerów biznesowych

Postautor: Helena » piątek 04 paź 2019, 13:25

www tokenlab.co zaprasza partnerów biznesowych - Sz.P. Inwestorów do dynamicznie rozwijającej się spółki w oparciu o stabilne, dochodowe już projekty biznesowe jak i te zorganizowane, zawiązane partnersko i postawione jako tzw. start - up' y.
Jesteśmy min. współudziałowcami w innowacyjnym projekcie opracowania preparatu dla ochrony pszczół Hbeex/ Hbeex Forte na bazie Xantohumolu.
TokenLab przez osoby powiązane ma opcje na zakup pakietu 24% udziałów w firmie AXEN BIO. AXEN BIO Group wstępnie wg metodyki zastosowanej przez ERNST & YOUNG została wyceniona na poziomie nie mniejszym niż 50 mln EURO.
Zapraszamy tylko poważnych inwestorów.
Udziały w formie konwencjonalnej jak i tokenów.
Oczekiwany wkład na poziomie już od 10 tys. EURO do 6 mln EURO.
Zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem handlowym helena.stga@gmail.com

www tokenlab.co invites business partners - Dear Investors to a dynamically developing company based on stable, profitable business projects as well as those organized, partnership-formed and set as the so-called startups.
We are, among others, partners in an innovative project to develop a preparation for the protection of Hbeex/Hbeex Forte bees on the basis of Xantohumol.
TokenLab by related persons has options to purchase a block of 24% shares in AXEN BIO company. AXEN BIO Group initially according to the methodology applied by ERNST & YOUNG was valued at not less than EUR 50 million.
We invite only serious investors.
Shares in the form of both conventional and tokens.
Expected contribution at the level of EUR 10,000 to EUR 6 million.
If you are interested, please contact our sales office at helena.stga@gmail.com
Helena

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Szukam inwestora