Naprawa automatycznej skrzyni w aucie - Warszawa

Ogólne rozmowy o interesach.

Naprawa automatycznej skrzyni w aucie - Warszawa

Postautor: MarekOl » piątek 15 lis 2019, 16:54

Witam,
Chciałabym Was zapytać na jaki serwis warto postawić jeśli chodzi o naprawę skrzyni automatycznej w aucie? Jestem z Warszawy i szukałabym w tych okolicach odpowiedniego miejsca. Z góry dziękuję za każda podpowiedź jaka się tutaj znajdzie :)
MarekOl

Re: Naprawa automatycznej skrzyni w aucie - Warszawa

Postautor: KacperIl » poniedziałek 18 lis 2019, 15:09

W Warszawie w mojej opinii jak najbardziej warto zwrócić uwagę na ofertę Auto Józefów, dlatego jak znajdziesz trochę wolnego czasu to sprawdź opinie oraz jak przekonają Cię to warto wybrać się na diagnozę i dokładnie sprawdzić co jest nie. U mnie zarówno przy regeneracji, jak i wymianie oleju poradzili sobie świetnie i mam nadzieję, że z efektów końcowych również będziecie w pełni zadowoleni.
KacperIl

Postautor: DamianEr » wtorek 26 lis 2019, 08:45

Także uważam, że Auto Józefów to firma z wieloletnim doświadczeniem, do tego działają sprawnie i szybko potrafią znaleźć usterkę gdzie inne serwisy siedziały nad tym bardzo długo. Warto, więc przejrzeć możliwości jakie przygotowali oraz opinie innych użytkowników przed ostatecznym wyborem. Natomiast mało który serwis (nie z aso) jest w stanie zapewnić nam aż rok dodatkowej gwarancji obejmującej całą skrzynię.
DamianEr

Postautor: KubaT » czwartek 05 gru 2019, 09:03

Może w takim razie i ja sprawdzę jak to wygląda oraz jak wypadają w opiniach klientów oraz pod względem ceny. Lepiej mieć pewność, szczególnie że zauważam pierwsze problemy w moim aucie jeśli chodzi o szarpnięcia przy zmianie biegów.
KubaT

Postautor: MarekOl » wtorek 07 sty 2020, 09:01

Dziękuję Wam za każdą z podpowiedzi i mam nadzieję, że w końcu uda mi się wybrać odpowiednie miejsce do mojego auta i naprawy skrzyni (oby tak jak piszecie było dokładne i do tego w rozsądnej cenie). Pozdrawiam!
MarekOl

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie