Zabawki dla dzieci - gdzie?

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Re: Zabawki dla dzieci - gdzie?

Postautor: karlik » poniedziałek 14 gru 2015, 14:47

Ja tez uważam, że kupowanie zabawek przez internet wychodzi po prostu taniej. Ale postanowiłem, że koniec z kupowaniem ciągle nowych zabawek, wszyscy im kupują, mają ich całe mnóstwo, pobawią się dwa dni i odkładają, bo przecież już czekają inne. Dlatego postanowiłem, że na wiosnę postawię taki plac zabaw, podobno certyfikowane place zabaw są najlepsze więc znalazłem takie http://spil.pl/place-zabaw-gliwice/ i mam zamiar zainwestować i postawić takie urządzenia w ogrodzie. Myślicie, że dzieciaki się ucieszą? Chciałbym, żeby spędzały dzięki temu więcej czasu na dworze, a nie tylko komputer i telewizor...
karlik

Postautor: Magdeta » poniedziałek 08 lut 2016, 08:58

Porządne drewniane zabawki dla dzieci można zakupić na stronie krainaekozabawek.pl :)
Magdeta

Postautor: karlik » środa 10 lut 2016, 14:36

A może plac zabaw dla dzieci? My chcemy kupić stąd http://spil.pl i postawić w ogrodzie. Żeby dzieciaki miały coś innego, niż te wszystkie zabawki :) W końcu non stop dostają jakieś nowe i tak za długo się nimi nie bawią, a plac zabaw im się nigdy nie nudzi ;)
karlik

Postautor: Agniecha » poniedziałek 07 mar 2016, 11:51

ja polecam zabawki sprawdzone, najlepiej ze sklepu stacjonarnego, widać co się kupuje
Agniecha

Postautor: Gość » piątek 31 mar 2017, 11:22

Piszecie tylko o zabawkach, a jakieś inne rzeczy dla dzieci? Ubranka? Macie jakieś fajne sklepy? Ja trafiłem ostatnio z żoną na superjumper.pl, ale tam mają tylko skarpetki dla dzieci.
Gość

Postautor: Eizzy » piątek 30 mar 2018, 11:04

Ja głównie kupuję zabawki w internecie, nie przepadam za chodzeniem po sklepach a w sieci jest taniej i w dodatku często trafię na coś niebanalnego :) dobrym przykładem są Aqua Dragons in Space ze sklepu Gonzo Toys . To żywe stworzenia, nazywane morskimi smokami, zahibernowane pod postacią jajeczek. Wybudza się je za pomocą wody, później żyją sobie w akwarium które również jest w zestawie :) Dzieciaki bardzo angażują się w opiekę nad nimi i dokarmianie ich. Naprawdę super zabawa :)
Eizzy

Postautor: vegeMaja » czwartek 12 kwie 2018, 14:43

Najlepiej w sprawdzonych i znanych sklepach z zabawkami, tak żeby miały na pewno atesty. Ze względu na różne afery z chińskimi zabawkami, lepiej nie zmawiać dla dzieci takiego badziewia.
vegeMaja

Postautor: Bizneswoman1 » wtorek 17 kwie 2018, 20:29

Ja akurat szukam zawsze w internecie zabawki która może się spodobać, następnie sięgam po porównywarki cen i sprawdzam sklepy z dobrymi opiniami. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam :)
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Bizneswoman1

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic