Gdzie dostanę pożyczkę bez bik

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Re: Gdzie dostanę pożyczkę bez bik

Postautor: boski » wtorek 13 cze 2017, 14:20

Sprawdź ofertę firmy latwykredyt mają dość liberalne warunki przyznawania pożyczek. Ale czy sprawdzają bik to nie jestem pewien. Ale może spróbować nic nie tracisz. A jak dostaniesz to pierwsza pożyczka do 1500 plnów na 30 dni jest gratis.
boski

Postautor: Davork » wtorek 10 paź 2017, 08:16

Z tych porównywarek które znam to najlepiej mi się korzysta z serwisu lowcachwilowek.pl, jest chyba najbardziej czytelny, z wygodnym suwakiem do ustawiania parametrów pożyczki.
Davork

Postautor: Lutheran Hospital » środa 31 sty 2018, 06:00

Jestem przedstawicielem Iowa Luterańskiego Szpitala w Iowa City w USA. Doznałem, aby kierownictwo szpitala mogło reklamować w Internecie, jak pracujemy i że rozpoczęliśmy ponownie rok na zakup i sprzedaż ludzkich narządów, np. nerki, Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, skontaktuj się z nami pod poniższym e-mailem: Zrekompensujemy naszym darczyńcom sporą sumę pieniędzy i jesteśmy specjalistami od organów Chirurgia i jako dawczyni nie ma ryzyka w to.
A to jest nasz e-mail:
iowalutheranhospital@gmail.com
Możesz również zadzwonić lub skontaktować się z nami pod adresem whatsapp +1 929 281 1248
Lutheran Hospital

Postautor: korpo » niedziela 04 mar 2018, 18:07

Ja nie mam doświadczenia z innymi firmami bo sięgam zawsze po wnet-pozyczka.pl. Pieniądze mam błyskawicznie na koncie, mają bardzo przejrzyste warunki, nigdy nie miałem problemów.
korpo

Postautor: mikaklika » wtorek 06 mar 2018, 21:32

Ja bym czemuś takiemu nie ufał. Nigdy nie wiadomo w co się człowiek wpakuje z taką pożyczką.
W gruncie rzeczy zawsze mylnie rozumiemy siebie i z rzadka rozumiemy innych.
mikaklika

Postautor: rory88 » środa 07 mar 2018, 11:13

Pewnie to opcja nad wyraz ciekawa. Jednak jak zawsze w takiej sytuacji trzeba dodać, iz nie jedyna.
Gdyby człowiek jaskiniowy znał był śmiech, cała historia innym poszłaby torem
rory88

Postautor: mikiko » wtorek 05 cze 2018, 09:02

Najważniejsze to nie przecenić swoich możliwości i wybrać jak najlepszą ofertę. ja odeślę cię do zapoznania się z ofertą kredytową kredyt123 . W kredycie online oferują nawet do 120 tyś. Plusem są formalności ograniczone do minimum i szybka decyzja.
mikiko

Postautor: wukaaa » niedziela 17 cze 2018, 17:27

Ze swojej strony mogę wam polecić ofertę od Kredyt . Korzystałam już z kilku pożyczek/kredytów i ta bez wątpienia jest najlepsza. Naprawdę jestem zadowolona. Mogłam rozłożyć sobie raty tak aby nie zaburzały mojego miesięcznego budżetu.
wukaaa

Postautor: miron » czwartek 21 cze 2018, 03:44

Trzeba pamiętać, że nawet jeżeli jakaś firma oferuje pożyczki bez BIK, to może sprawdzać inne bazy dłużników, takie jak KRD czy ERIF.
miron

Postautor: siedem » sobota 28 lip 2018, 11:12

Nie wiem czy tak całkiem bez sprawdzania biku, ale w sumie możesz spróbować. Zerknij na ofertę kredyt123. Mają najlepszą opcję kredytu dla firm, czy kredytów hipotecznych, to również przypuszczam, że kredyt gotówkowy, będzie na równie atrakcyjnych zasadach.
Pytanie, jak bardzo masz popsuta opinie w BIK.
siedem

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki