Pomysł na biznes, czy wypali?

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes. Gdzie znaleźć pomysł na dobry biznes. Dyskutujemy o tym jak zarabiać pieniądze.

Re: Pomysł na biznes, czy wypali?

Postautor: blanka.win » piątek 11 sty 2013, 13:30

kamm92 pisze:witam , postanowiłem na transport, tylko nie wiem czy to wypali co o tym sądzicie?

moim zdaniem obecnie w Polsce transport jest jeszcze w fazie rozkwitu i to dopiero początek wielkiego boomu, bo coraz więcej osób zgłasza na to zapotrzebowanie, z resztą jest wiele gałęzi transportu nie musisz się wcale ograniczać, a nawet wskazane byłoby podjąć współpracę z firmą transportową i mieć zlecenia stałe, a to co opisałeś realizować np. w weekendy
blanka.win

Postautor: MarekOl » czwartek 01 sie 2019, 13:56

Ja osobiście postawiłem na firmę transportową i nie żałuję. Biznes nam się fajnie rozwija i to w dużej mierze także dzięki wprowadzeniu systemu Flotman do monitoringu naszej floty samochodów oraz kontroli stanu technicznego i ilości zużywanego paliwa. Jak się okazało po miesiącu działania już koszty związane z utrzymaniem auta znacząco zmalały (czyli mieliśmy też nieuczciwych kierowców). Dzięki tej opcji oszczędzamy również mnóstwo czasu i mamy większe możliwości względem naszych kontrahentów którzy również mogą szybko dowiedzieć się gdzie są ich rzeczy.
MarekOl

Postautor: alicja_stefaniak » wtorek 06 sie 2019, 12:09

Żeby biznes wypalił dobrze jest postawić na mocny marketing.
Najlepiej skorzystać z profesjonalnej pomocy jakiejś agencji, my współpracujemy z deili.pl, polecam!
alicja_stefaniak

Postautor: Lea » środa 21 sie 2019, 12:09

Zgadzam się z poprzednikiem profesjonalna agencja to podstawa żeby dobrze rozreklamować biznes i zyskać wielu nowych potencjalnych klientów!
Lea

Postautor: janek198 » środa 25 wrz 2019, 12:08

W każdej dziedzinie warto zaufać profesjonalistom. Zawsze to zwiększy koszty,ale w perspektywie czasu się opłaci.
Nie ma to jak własna firma i własny sklep, dih.pl
janek198

Postautor: artek » sobota 18 sty 2020, 15:49

Sprawdź ofertę otwarcia multiagencji ubezpieczeniowej w Cuk. To znana marka na rynku, która umożliwia prowadzenie własnego biznesu a do tego udostępnia przydatne narzędzia do zarządzania sprzedażą oraz szkolenia.
artek

Postautor: Kamila Opalińska » poniedziałek 27 sty 2020, 11:54

Jeśli masz dobry pomysł na biznes, zwróc się do firmy ktora pomoże Ci zbudowac silną markę. Ja zaufałam Mediaprojectgroup :) Uwierz mi, że pomysł jest wazny ale swietne firmy upadają bo nie mają porządnej reklamy, nie docierają do klientów. Ta agencja interaktywna naprawde działa, solidnie. Polecam :)
Kamila Opalińska

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes