Jak pozycjonować sklep internetowy

Promocja stron w internecie. Porady.

Re: Jak pozycjonować sklep internetowy

Postautor: ArturG » poniedziałek 23 kwie 2018, 10:37

Poza tym co podpowiedzieli koledzy, rzecz chyba najważniejsza - audyt strony. Zleć ekspertowi sprawdzenie, czy strona jest właściwie zoptymalizowana. W przypadku sklepu internetowego ma to ogromne znaczenie, bo w wielu miejscach można popełnić istotne błędy. Kwota może być wysoka (dobry audyt dla nawet małego e-sklepu nie będzie kosztował mniej niż 500 zł, przy czym bardziej realna jest cena od 1000 zł w górę). Jest to jednak jednorazowy wydatek który da ci rzetelną wiedzę o mocnych i słabych stronach twojej witryny. Dostaniesz też listę zaleceń, co robić żeby było lepiej.
Reklamy banerowe raczej nie - wydaje się, że najlepszą formą reklamy obecnie są Google Adwords, oprócz najpopularniejszej obecnie wyszukiwarki mają sprawdzonych partnerów i efektywnościowe sposoby rozliczania pieniędzy wydawanych na reklamę. Na Adwordsach jednak trzeba się trochę znać, żeby wykorzystać ich potencjał - czy jest to warte prowizji agencji, to musisz sam zdecydować.
ArturG
 
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 10 kwie 2018, 10:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak pozycjonować sklep internetowy

Postautor: kris » wtorek 08 maja 2018, 16:56

Nie polecam firmy Agent Buzz z warszawy prowadzonej przez Michała K. I Kamila Sz. ponieważ ta firma działa niezgodnie z regułami rynku. Podszywa się pod klientów i udaje zadowolonych z zakupu produktu. Pragnę przypomnieć, że za takie praktyki wytwórca pokryje koszty zadość uczynienia, a i firmie marketingowej się dostanie. Bo nic nie zastąpi klienta który zobaczy, że jakaś firma ma nadszarpniętą opinię. Bo kto chciałby kupować od kogoś kto okłamuje swoich klientów. Nie polecam firmy agent buzz z warszawy to oszuści i krętacze. To tak jakby wsadzić sobie szpilkę w dup$-ę i pytać się czy można za to zapłacić. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
kris
 

Poprzednia

  • Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak pozycjonować swoją stronę internetową

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

» Tu weźmiesz chwilówkę bez BIK! «