Wyjazdy integracyjne

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Re: Wyjazdy integracyjne

Postautor: karol343 » wtorek 06 cze 2017, 12:20

Czasem jeździmy, ale wiaże się to z wieloma zadaniami organizacyjnymi. Przede wszystkim wybór pokojów dla pracowników. Na szczęście odkąd znamy delegacje-24.pl/ to wszystko idzie o wiele szybciej.
karol343

Postautor: KlaudiaMal » czwartek 08 cze 2017, 08:49

U nas w firmie ja organizuje wyjazdy więc wiem co i jak :D Zaciekawił mnie ten Grudziądz i Ibis Styles, rozeznam się jak to wygląda u nich :D
KlaudiaMal

Postautor: Halyna » niedziela 17 wrz 2017, 20:59

My zorganizowaliśmy wyjazd firmowy weekendowy niedaleko naszej firmy w Zgierzu. Imprezę i nocleg mieliśmy w Hotelu Diament w Zgierzu. Miejsce super. Jedzenie przepyszne. Polecam
Halyna

Postautor: tom899 » wtorek 26 wrz 2017, 13:44

Wodne atrakcje są świetne :) Byliśmy na wyjeździe organizowanym przez wodoaktywni.com Miałem okazje przejechać się łodzią motorową oraz skuterem :) Bawiliśmy się ze współpracownikami jak nigdy :) Spodziewaliśmy się nudy..., a tu takie zaskoczenie!
tom899

Postautor: xanara » czwartek 14 gru 2017, 20:44

Najlepiej na Mazury. Piękne widoki, możliwość pożeglowania i spacerowania oraz oczywiście miejsce zabaw.
xanara

Postautor: truskawa12 » piątek 03 sie 2018, 12:15

Kiedyś spotkałam się z świetną atrakcją na takiej imprezie. Był to pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego - mistrza Polski RedBull we freestyle football. Występ był bardzo ciekawy i oryginalny. Sztuczki na najwyższym poziomie. Tutaj można zobaczyć kojakfree.com . Warto chodzić na takie imprezy :)
truskawa12

Poprzednia

Wróć do Wszystko i nic