Wyjazdy integracyjne

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Re: Wyjazdy integracyjne

Postautor: karol343 » wtorek 06 cze 2017, 12:20

Czasem jeździmy, ale wiaże się to z wieloma zadaniami organizacyjnymi. Przede wszystkim wybór pokojów dla pracowników. Na szczęście odkąd znamy delegacje-24.pl/ to wszystko idzie o wiele szybciej.
karol343

Postautor: KlaudiaMal » czwartek 08 cze 2017, 08:49

U nas w firmie ja organizuje wyjazdy więc wiem co i jak :D Zaciekawił mnie ten Grudziądz i Ibis Styles, rozeznam się jak to wygląda u nich :D
KlaudiaMal

Postautor: Halyna » niedziela 17 wrz 2017, 20:59

My zorganizowaliśmy wyjazd firmowy weekendowy niedaleko naszej firmy w Zgierzu. Imprezę i nocleg mieliśmy w Hotelu Diament w Zgierzu. Miejsce super. Jedzenie przepyszne. Polecam
Halyna

Postautor: tom899 » wtorek 26 wrz 2017, 13:44

Wodne atrakcje są świetne :) Byliśmy na wyjeździe organizowanym przez wodoaktywni.com Miałem okazje przejechać się łodzią motorową oraz skuterem :) Bawiliśmy się ze współpracownikami jak nigdy :) Spodziewaliśmy się nudy..., a tu takie zaskoczenie!
tom899

Postautor: xanara » czwartek 14 gru 2017, 20:44

Najlepiej na Mazury. Piękne widoki, możliwość pożeglowania i spacerowania oraz oczywiście miejsce zabaw.
xanara

Postautor: truskawa12 » piątek 03 sie 2018, 12:15

Kiedyś spotkałam się z świetną atrakcją na takiej imprezie. Był to pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego - mistrza Polski RedBull we freestyle football. Występ był bardzo ciekawy i oryginalny. Sztuczki na najwyższym poziomie. Tutaj można zobaczyć kojakfree.com . Warto chodzić na takie imprezy :)
truskawa12

Postautor: czarnowłosa » środa 22 sie 2018, 19:16

W kwestii konferencji i spotkań biznesowym, czy też spotkań integracyjnych to polecam powierzyć sprawdzonym ludziom. Mam tu na myśli restaurację Bubbles. Nikt tak jak oni nie przygotuje lepiej spotkań biznesowych, na których wszystko idzie po myśli organizatora. Znają się na swoim fachu, mają najlepsze jedzenie w Warszawie- świeże i zróżnicowane. Polecam ich również na codzienne wypady.
czarnowłosa

Postautor: Petersen » czwartek 30 sie 2018, 20:56

Krótko mówiąc pojechać można wszędzie, tylko budżet ogranicza wybór.
Petersen

Postautor: Madzix3o5 » czwartek 27 wrz 2018, 09:19

Dokładnie, zgadzam się z przedmówcą. Dlatego najlepiej jest wybrać profesjonalne biuro, które dopasuje program wyjazdu do naszych preferencji. Nie trze się też wtedy martwić całą logistyką, poza tym takie biura mają najbardziej konkurencyjne oferty, jeśli chodzi o atrakcje itd. Polecam zajrzeć na Bissole.pl
https://poznajrodo.pl/
Madzix3o5

Postautor: Welmer » poniedziałek 01 paź 2018, 00:48

Teraz jest tyle firm organizujących takie wyjazdy, że naprawdę pozostaje się tylko dobrze bawić, bo praktycznie wszystko za nas załatwiają.
Welmer

Poprzednia

Wróć do Wszystko i nic